Imieniny

13 Lipca 2024
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn,
Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna,
Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało 172 dni.

Pierwszy dzień

Strona ruszyła dnia
30-08-2006
Strona działa już
6527 dni.

Gościmy

Projektowanie stron Drukuj Email
Posiadanie własnej strony internetowej przynosi wiele korzyści dla Państwa firmy. To właśnie poprzez stronę internetową potencjalni klienci mogą zainteresować się Państwa ofertą. Dzięki stronie mogą Państwo rozszerzać swój obszar działania praktycznie w nieskończoność, a więc zalety z posiadania własnej reklamy w sieci są ogromne.

Oferujemy Państwu następujące usługi:
  • Tworzenie stron internetowych
  • Tworzenie statycznych i dynamicznych banerów reklamowych
  • Aktualizacji serwisu
  • Projektowanie layoutów stron (grafika stron internetowych)
  • Projekty znaków graficznych / Loga firmowe
  • Pozycjonowanie strony internetowej w światowych wyszukiwarkach (Google, Yahoo)
  • Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach krajowych (Onet, Interia, Netsprint, Wp)
  • Pomoc w usługach hostingowych
  • Zaistnienia w e-biznesie.

Wdzisiejszych czasach głównym celem jest osiągnięcie najefektywniejszej sprzedaży dóbr i usług. Internet daje więc nieograniczone możliwości pod tym względem.

     W związku z uruchomieniem najnowszej wersji systemu CMS wprowadzamy dla Państwa specjalną ofertę. Od teraz każda strona wykonana przez naszą firmę będzie posiadała nowe możliwości.
     Jedną z nich jest edycja podstrony ze specjalnego panelu administracyjnego. Możliwości edycji podstrony są praktycznie nieograniczone a sam system i działanie jest wykonane w taki sposób by zmiany podstrony nie sprawiały problemu nawet osobie nie znajšcej się na tworzeniu stron. Zmian dokonujemy z prostego okienka, które umożliwia pogrubianie tekstu, kursywę, zamieszczanie zdjęć na podstronach, zmianę rozmiaru zdjęć oraz wiele innych ciekawych rozwiązań.

Oferta ta sprawia że za stronę płacą Państwo tylko raz natomiast wszelkich zmian dokonują Państwo samodzielnie (lub jeśli jest taka potrzeba zmian dokonuje nasza firma). Zyskują Państwo dzięki temu cenny czas a strony oparte o system są w pełni dynamiczne.  

Odpowiemy na każde Państwa pytania dotyczące systemu. Jeśli chcieli by Państwo przetestować system prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.